İDEAL RUSÇA TERCÜME HİZMETLERİ

RUSÇA-TÜRKÇE En İdeal Tercümeyi Sunuyoruz.
Aklınız çeviride kalmasın. Biz tüm Rusça çeviri işleriniz ile yakından ve özenle ilgileniyoruz.

İDEAL Tercüme Bürosu Olarak Hizmet Verdiğimiz Bazı Firmalar:

İdeal Tercüme ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti.

İdeal Tercüme olarak İngilizce, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Fransızca, Arapça, Rusça, Felemenkçe, Japonca, Çince ve diğer tüm dillerde yeminli ve profesyonel yazılı tercüme, sözlü çeviri ile yerelleştirme hizmetleri sunuyoruz.


Kurucusunun Ege Üniversitesi İngilizce Mütercim Tercümanlık mezunu deneyimli bir tercüman olduğu İdeal Tercüme Bürosu'nda tercümenin öneminin farkındayız. Amacımız, kaliteden ödün vermeden en ideal çeviriyi sunarak çeviri ihtiyaçlarınıza cevap vermektir. Bunu yaparken de ayrıntıların öneminin farkındayız. Belgelerinizi büyük bir titizlikle çevirerek size iletiyoruz. Resmi belgelerinizin noter yeminli çevirilerini ve tasdik işlemlerini üstleniyoruz.

Profesyonel İş Ortağınız ile Çalışın...

Kurucusu da sektöre uzun yıllar boyunca mütercim tercüman olarak hizmet vermiş olan İdeal Tercüme’de, çeviride terminolojinin önemini biliriz ve yalnızca, projenizin alanında terminoloji yetkinliğine sahip mütercim tercümanlarla çalışırız; böylece aklınız çeviride kalmaz.

İdeal Tercüme Bürosu olarak hizmet alan müşterilerimize karşı sorumuluklarımız

Gizlilik gerektiren çevirileriniz için gizlilik anlaşmamızla bilgilerinizi güvenceye alırız.

İdeal Tercüme ile çalıştığınızda doğrudan tercümanla iletişime geçersiniz; böylece size en ideal tercümeyi sunabilmemiz için taleplerinizi direkt olarak iletebilir ve zaman kazanırsınız.

İdeal Tercüme’de, çeviride zaman yönetimine önem verir ve çevirilerinizi zamanında teslim ederiz.

Sözlü (simultane ve ardıl) çeviri taleplerinizi alanında en yetkin tercümanlarla karşılarız.

Uygun fiyatlarımızla en iyi çevirileri sunmaya özen gösteririz.

Acil çevirileriniz için 7/24 hizmet sunarız.

Noter tasdiki gereken çevirilerinizde dilerseniz noter sürecini üstleniriz.

Çevirilerinizi, son okuması ile belge düzenlemesi yapıldıktan ve editörün onayı alındıktan sonra size teslim ederiz.

İdeal Tercüme Bürosu olarak hizmet verdiğimiz tercüme dilleri aşağıdaki gibidir.

İngilizce Tercüme

Rusça Tercüme

Arapça Tercüme

Fransızca Tercüme

Özbekçe Tercüme

Kazakça Tercüme

Lehçe Tercüme

Sırpça Tercüme

Boşnakça Tercüme

Macarca Tercüme

Bulgarca Tercüme

İtalyanca Tercüme

İspanyolca Tercüme

Rumence Tercüme

Çince Tercüme

Farsça Tercüme

İdeal Tercüme Bürosu olarak Tüm Dünyaya hizmet vermekle birlikte Noter Onaylı Tercüme Hizmetlerini Tüm Türkiye'ye Kargo ve E-posta yoluyla ulaştırıyoruz.

İstanbul Anadolu Yakası Tercüme Bürosu

Merkez Ofisimiz Pendik'ten tüm Anadolu Yakasına ulaştırdığımız çeviri ve noter onaylı tercüme hizmetlerimiz ile ulaşılabilirlik anlamında kendimizi her gün daha da geliştiriyoruz.

Kocaeli ve Sakarya Tercüme Bürosu

Yakın konumumuz sayesinde Gebze Bilişim vadisi ve Sakarya Organize Sanayi Bölgelerindeki Firmaların çözüm ortağı olmaktan onur duyuyoruz.

Pendik Tercüme Bürosu ve Danışmanlık Hizmetleri

Merkez ofisimiz Pendik'teki yeminli tercüman kadromuz sayesinde Noterler, Tapu Müdürlükleri, Ticaret Odaları ve diğer kamu kuruluşlarında yabancı yerleşiklerin tüm işlemlerine tercüman desteği veriyoruz.

Noter Onaylı Tercüme İçin Hemen Arayın

Tüm dillerde noter onaylı çeviri hizmetlerimizi Türkiye'nin dört bir yanına ulaştırıyoruz.

Hemen Arayın! Whatsapp Hızlı İletişim

İdeal Tercüme Bürosu'nda çeviri süreci nasıl işliyor?

İdeal Tercüme olarak tüm dosya türlerindeki tercüme taleplerinizi tüm titizliğimiz, bilgimiz ve yılların vermiş olduğu deneyimle en iyi şekilde karşılıyoruz.

  • Tercüme talebiniz bize ulaşır.
  • Fiyat ve Süre bilgisi içeren teklifimiz iletilir.
  • Siparişinizden hemen sonra tercüme edilecek belgeleriniz işleme alınır.
  • Uzmanlık alanına göre atanmış tercüman tarafından tamamlanan çeviri, editörlerimiz tarafından gözden geçirilir.
  • Noter onayı ve apostil talepleriniz üzerine belgelerinizin tasdik işlemleri tamamlanır.
  • Tercüme edilmiş belgeleriniz talebiniz üzerine önce pdf olarak daha sonra kargo yolu ile veya elden teslim edilir.
Hemen Teklif Alın

Sıkça Sorulan Sorular

Sıklıkla sorulan soruları cevaplarını burada bulabilirsiniz. Aklınıza takılan daha fazla sorular için WhatsApp'tan en hızlı şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Öncelikle "Yeminli Tercüme" noterler tarafından zaptı alınmış, ilgili dilde eğitim belgesine sahip tercümanlar tarafından hazırlanan tercümelerin belirli keşeler ve imzalarının yer aldığı tercüme türüdür. "Noter Onaylı Tercüme" ise bu tercümeye ek olarak noterler tarafından onaylanıp yevmiye numarası verilip kayda geçirilmesi esasına dayanır. Çoğu resmi daireler "Noter Onaylı Tercüme" talep ederken bazı yarı resmi kurum veya kuruluşlar "Yeminli Tercüme" kabul edebilir. Net bilgiyi vereceğiniz kurumdan öğrenebilirsiniz.

a) Evet: Resmi belgelerin (örneğin diploma, çeşitli sertifikalar, imza sirküleri, pasaportlar, doğum belgeleri) tercümelerine belgenin aslından/kopyasından tercüme edildiğine dair kaşe basılır. Bu tür belgelerin fotokopisinden tercüme edilmesi risklidir. O yüzden hem noterler hem tercümanlar, belgenin fotokopisinden tercüme edildiğini belirtmek zorundadır. Eğer kaynak belge e-devletten sorgulanıp doğrulanabiliyorsa fotokopi/e-mail ile bize ilettiğiniz belgeler aslından tercüme edilebilir. Tercümeniz hazır olduktan sonra teslim almak için ofislerimize geldiğinizde mutlaka belgenin ıslak imzalı asıllarının yanınızda olması gerekir. Örnek Senaryo: E-posta ile bize iletilen diplomanız, tercüme ücretinin ödenmesinden sonra işleme alınır. Size verilen tarih ve saatte tercümenizi almaya gelirsiniz ve aslı yanınızdadır. Aslını ibraz ettikten sonra gerekli mühür ve imzaları atılır, çok yakınımızdaki noterde tercümeyi onaylatırsınız.
b) Hayır: Karekodlu doğrulanabilir belgeler, imzasız sözleşmeler, kitaplar, dilekçeler, makaleler ve diğer imzasız/mühürsüz metinleri e-posta ile bize ulaştırıp çeviri sürecini başlatabilirsiniz.

Kesinlikle evet. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleriyle belgelerinizi ücretsiz olarak bize iletebilirsiniz. Talebiniz üzerine belgelerinizin noter onayı ve apostil işlemlerini sizin adınıza yürütebiliriz. Anlaşmalı kargo şirketleriyle ilgili güncel detaylı bilgiyi 0216 515 40 48 numaralı tercüme bürosu iletişim hattımızdan öğrenebilirsiniz.

Tercüme ücretleri; kaynak metne, hedef metne, içerik türüne ve belgenin hacmine göre değişkenlik gösterir. O yüzden "Bir sayfa tercüme fiyatı nedir?" sorusuna verilebilecek bir cevap yoktur. Örneğin 1 sayfada küçük puntoyla yazılmış 6.000 karakter veya büyük puntoyla yazılmış 500 karakter olabilir. Bu doğrultuda dosyanızın tercüme ücreti hakkında bilgi edinebilmek için Dosya Gönderin formundan, WhatsApp hattımızdan veya E-posta Gönderin bağlantısından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişisel verilerin korunması kanununca şirket ve şahsi bilgileriniz, belgeleriniz ve görüşmelerimiz 3. kişilere kesinlikle aktarılamaz, pazarlama materyali olarak kullanılamaz ve yalnızca tercüme edilecek dosyalarınız, belirli bir süreyle kapalı sistemli serverlarımızda depolanır. Buna ek olarak talebiniz doğrultusunda karşılıklı olarak "Gizlilik Sözleşmesi" sayesinde teklifinizi güvenle alabilirsiniz.
 

Bize Ulaşın

Tüm dillerde noter onaylı tercüme ve danışmanlık hizmetleri için bize ulaşın.

İdeal Tercüme Bürosu

Ofis Çalışma Saatlerimiz:
09:00-17:30

Çağrı Merkezi:

+90 216 515 4048